Z powrotem Wyborcza Niedziela, 19. sierpnia 2018
Szukanie Sekcje 19. 8.

Wyborcza

Niedziela, 19. sierpnia 2018
Close
Reklama
19. 8. 2018, 23:02 Obywatele w całej Polsce ścigani za konstytucję. Ale sąd stanął po ich stronie. "Władza ma problem, bo nie wie, jak to ugryźć"
Wyborcza
Sąd w Białej Podlaskiej uznał, że zatrzymanie działacza KOD za ubranie pomnika w koszulkę z napisem "Konstytucja" było bezzasadne. - Ścigając ludzi, którzy nie łamią prawa, możemy tylko stracić. I tak mamy już łatkę policji politycznej - mówi jeden z funkcjonariuszy.
 Lubię to Odpowiadać
19. 8. 2018, 15:20 Hałdy śmieci pod K2 po Polakach. Himalaiści się bronią: ktoś musiał splądrować worki
Wyborcza
Kanadyjski himalaista Jean-Pierre Danvoye zamieścił na Facebooku nagranie, na którym widać góry śmieci pozostawione przez Polaków pod K2. Polscy alpiniści twierdzą, że zostawili wszystko w idealnym porządku, a śmieci zostały splądrowane.
 Lubię to Odpowiadać
19. 8. 2018, 14:04 Święty Siergiej z St. Petersburga
Wyborcza
Lubią go zawodnicy, trenerzy, działacze, kibice. Tak bardzo odbiega od stereotypu piłkarza, że Rosjanie nazywają go świętym. Teraz usłyszała o nim Europa.
 Lubię to Odpowiadać
19. 8. 2018, 13:21 Rumunia podzielona. Protesty antyrządowe trwają już ponad tydzień
Wyborcza
W Bukareszcie codziennie od ponad tygodnia trwają protesty przeciwko korupcji i zagarnianiu władzy przez rządzących socjaldemokratów. Ale w Rumunii klucz do przejęcia władzy leży na prowincji, posłusznej wobec władzy dzięki prezentom.
 Lubię to Odpowiadać
19. 8. 2018, 11:02 Wystartowała liga hiszpańska. Sieroty po Cristiano Ronaldo
Wyborcza
Skończył się niepowtarzalny wyścig Messiego z Ronaldo w La Lidze. Co go zastąpi?
 Lubię to Odpowiadać
19. 8. 2018, 7:37 Protesty przeciwko wizycie Andrzeja Dudy w Australii. "Konstytucja", "Wolne Sądy"
Wyborcza
W Melbourne na Andrzeja Dudę czekał kangur i miś koala w koszulkach z napisem "Konstytucja". Demonstranci krzykiem upominali się o wolne sądy.
 Lubię to Odpowiadać
19. 8. 2018, 6:36 Putin z samowarem krąży po Europie. I śpiewa "Ojsia, ojsia, ty mienia nie bojsia"
Wyborcza
Po co prezydent Rosji fatygował się na wesele austriackiej pani minister, którą ledwo zna? Moskwa, nie zważając na zadawnione pretensje i głoszone przez siebie zasady, gorączkowo poszukuje sojuszników, zwolenników czy choćby tylko przypadkowych wspólników na Zachodzie.
 Lubię to Odpowiadać
górę

Data ustawienia

Dziś jest Piątek, 15. lutego 2019

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Blisko

Ta witryna internetowa wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na witrynie i akceptując niniejszą politykę, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie przez nas z plików cookie zgodnie z warunkami niniejszej polityki.

Kontynuować