Z powrotem Wyborcza Czwartek, 27. lutego 2020
Szukanie Sekcje 27. 2.

Wyborcza

Czwartek, 27. lutego 2020
Close
Reklama
27. 2. 17:50 29 tureckich żołnierzy zginęło w Syrii. Turcja nie będzie już zatrzymywać uchodźców
Wyborcza
Turcja zdecydowała, że nie będzie już powstrzymywać syryjskich uchodźców przed dotarciem do Europy - przekazał Agencji Reutera wysoki rangą urzędnik turecki. Stało się to po nalocie syryjskiego reżimu na miasto Idlib.
 Lubię to Odpowiadać
27. 2. 15:13 Senat przyjął uchwałę w obronie sądów. PiS: My jesteśmy emanacją tego kraju
Wyborcza
"Nadejdzie czas, gdy krzywdy zostaną naprawione, zachowania niegodne napiętnowane, a niezgodne z prawem - osądzone" - głosi uchwała w sprawie sądów, którą przyjął Senat. Trwającej cztery godziny debacie towarzyszyły emocje.
 Lubię to Odpowiadać
27. 2. 14:02 Izolować się i wzajemnie sobie pomagać - Włosi próbują różnych strategii walki z koronawirusem
Wyborcza
We Włoszech - stan na czwartek po południu - zmarły kolejne dwie osoby, zwiększając ogólny bilans ofiar śmiertelnych do 14. Według szefa włoskiej obrony cywilnej Angela Borellego osób zarażonych koronawirusem jest 528. "Włochy nie są jednak europejskim ogniskiem SARS-CoV-2" - zapewnia Walter Ricciardi, nowy doradca ministra do spraw zdrowia.
 Lubię to Odpowiadać
27. 2. 13:37 Wybory prezydenckie 2020. Będzie "efekt Tuska" czy "wina Tuska"? [ANALIZA]
Wyborcza
Na "efekt Tuska" liczą obie strony. Obóz anty-PiS - że zmobizuje niezdecydowanych, sztabowcy Dudy - że zadziała na jego wyborców jak płachta na byka.
 Lubię to Odpowiadać
27. 2. 13:16 Wojewoda śląski: zielone światło dla Intel Extreme Masters 2020, ale bez publiczności
Wyborcza
Intel Extreme Masters, największe wydarzenie e-sportowe w Polsce, odbędzie się zgodnie z planem. Jego rozpoczęcie stanęło dziś pod znakiem zapytania. Wydarzenie odbędzie się, ale wojewoda śląski zakazał udziału w nim publiczności. Powód: obawy przed epidemią koronawirusa.
 Lubię to Odpowiadać
27. 2. 12:39 Steven Seagal ukarany za nielegalną reklamę kryptowalut
Wyborcza
Hollywoodzki aktor Steven Seagal, znany z filmów "Ponad prawem" i "Liberator", został ukarany przez amerykańską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) za promowanie kryptowalut.
 Lubię to Odpowiadać
27. 2. 12:20 Kotecka chce uciszyć media. A prokuratura świadka koronnego, który ją oskarża
Wyborcza
Prokuratura Krajowa w bezprecedensowym oświadczeniu dyskredytuje świadka koronnego, który oskarżył żonę Zbigniewa Ziobry o kontakty z półświatkiem. A prawnik Patrycji Koteckiej grozi mediom pozwami za informowanie o treści artykułu "Wyborczej".
 Lubię to Odpowiadać
27. 2. 12:18 Koronawirus w skrócie. Co się działo dzisiaj
Wyborcza
Co chwilę w mediach pojawiają się nowe informacje o koronawirusie. Niestety, część mediów żeruje na wielkim zainteresowaniu, publikując niesprawdzone informacje lub opinie podsycające lęki. Dlatego postanowiliśmy uruchomić codzienny newsletter, którego zadaniem będzie selekcja najważniejszych i najnowszych informacji o koronawirusie
 Lubię to Odpowiadać
27. 2. 11:41 Kurski przekona Dudę do miliardów dla TVP? W piątek spotkanie u prezydenta
Wyborcza
Czy prezydent ogląda TVP? - To pytanie nie na miejscu - odpowiada Błażej Spychalski, rzecznik Andrzeja Dudy. Jutro prezydent ma się spotkać z prezesem TVP.
 Lubię to Odpowiadać
27. 2. 11:01 Przez rok Fundusz Naftowy Norwegii zarobił 180 mld dol. Ma dla każdego Norwega na emeryturę po 207 tys. dol.
Wyborcza
W 2019 r. dzięki hossie na światowych giełdach norweski naftowy fundusz emerytalny zarobił rekordowe 180 mld dol. - po 34 tys. dol. dla każdego z 5,3 mln obywateli Norwegii.
 Lubię to Odpowiadać
27. 2. 10:40 List unijnych dyplomatów: plan Trumpa dla Izraela i Palestyny nie rozwiąże konfliktu, przeciwnie
Wyborcza
Tak uważają byli szefowie dyplomacji i rządów krajów Unii Europejskiej, według których plan doprowadzi do faktycznego apartheidu w regionie.
 Lubię to Odpowiadać
27. 2. 10:24 Przerwa dla cyborga. Lewandowski miał już poważniejszy uraz
Wyborcza
Sześć meczów Bayernu Monachium i dwa marcowe sparingi reprezentacji Polski opuści Robert Lewandowski ze względu na uraz kolana, którego doznał w meczu Ligi Mistrzów z Chelsea.
 Lubię to Odpowiadać
27. 2. 10:23 Opozycja nie ma recepty, jak wygrać z Dudą
Wyborcza
Na razie w kampanii wyborczej ścierają się głównie słabości kandydatów. Nie ma faworytów, wszyscy są na progu przegranej.
 Lubię to Odpowiadać
27. 2. 10:22 Johnson grozi: Zerwiemy negocjacje z UE, jeśli nie będzie postępów
Wyborcza
Rząd w Londynie opublikował dokument "Przyszłe relacje z Unią Europejską: stanowisko Zjednoczonego Królestwa do negocjacji". Grozi w nim zerwaniem w czerwcu negocjacji, by mieć czas na przygotowanie kraju do przejścia w "uporządkowany sposób" przez twardy brexit.
 Lubię to Odpowiadać
27. 2. 10:09 Wieże Kaczyńskiego nie zaszkodziły Pekao. Ale nadchodzą cięcia w zatrudnieniu i likwidacja oddziałów
Wyborcza
Ubiegły rok jeden z największych polskich banków zamknął z rekordowym zyskiem. Teraz przed nim kolejne zadania, na które składają się zwolnienia oraz próba przejęcia mBanku.
 Lubię to Odpowiadać
27. 2. 10:09 Jak nie złapać koronawirusa - poradnik
Wyborcza
Jak można się zakazić i jak najlepiej się przed tym ochronić? Z jakimi objawami zgłaszać się do lekarza? Światowa Organizacja Zdrowia opracowała zbiór porad dotyczących koronawirusa.
 Lubię to Odpowiadać
27. 2. 9:57 Norwegia wstrzymuje dofinansowanie dla Polski. Powód: zamach na sądownictwo
Wyborcza
- Władze Norwegii nie podpiszą umowy z Polską na program dofinansowania dla wymiaru sprawiedliwości - poinformował sekretarz stanu MSZ Norwegii.
 Lubię to Odpowiadać
górę

Data ustawienia

Dziś jest Poniedziałek, 6. kwietnia 2020

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Blisko

Ta witryna internetowa wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na witrynie i akceptując niniejszą politykę, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie przez nas z plików cookie zgodnie z warunkami niniejszej polityki.

Kontynuować