Z powrotem Rzeczpospolita Poniedziałek, 29. czerwca 2020
Szukanie Sekcje 29. 6.

Rzeczpospolita

Poniedziałek, 29. czerwca 2020
Close
Reklama
Zybertowicz: Może będzie casting ofert na debaty? 29. 6. 2020, 22:37 Zybertowicz: Może będzie casting ofert na debaty?
Rzeczpospolita
- Może będzie casting ofert na debaty. Jeśli będą inne bardzo atrakcyjne propozycje, prezydent rozważy je wszystkie i wybierze taką, która będzie do przyjęcia dla obu sztabów - tak doradca prezydenta Andrzeja Dudy, prof. Andrzej Zybertowicz, skomentował propozycję zorganizowania przez TVN, TVN24, Onet i Wirtualną Polskę debaty prezydenckiej przed II turą wyborów, w których Andrzej Duda zmierzy się z Rafałem Trzaskowskim.
 Lubię to Odpowiadać
Japonia zamknięta dla przybywających ze 129 państw świata 29. 6. 2020, 22:21 Japonia zamknięta dla przybywających ze 129 państw świata
Rzeczpospolita
Japoński rząd poinformował, że wprowadzone w związku z pandemią koronawirusa zakazy wjazdu osób przybywających do Japonii z innych państw zostaną utrzymane, wyjątek stanowić będą przypadki, gdy w grę wchodzić będą kwestie humanitarne - informuje Reuters.
 Lubię to Odpowiadać
Chiny: Kolejne zakażenia w Pekinie. Testom poddano kurierów 29. 6. 2020, 22:03 Chiny: Kolejne zakażenia w Pekinie. Testom poddano kurierów
Rzeczpospolita
W Chinach kontynentalnych w ciągu ostatniej doby wykryto 19 zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2, o siedem więcej niż dzień wcześniej - podała chińska Komisja Zdrowia Publicznego. Jednocześnie liczba zgonów na COVID-19 nie rośnie w Chinach od połowy maja.
 Lubię to Odpowiadać
Chiny przyjęły prawo o bezpieczeństwie narodowym dla Hongkongu 29. 6. 2020, 21:44 Chiny przyjęły prawo o bezpieczeństwie narodowym dla Hongkongu
Rzeczpospolita
Pekin miał przyjąć szeroko zakrojone prawo dotyczące bezpieczeństwa narodowego, które ma obowiązywać w Hongkongu, pomijając parlament miasta funkcjonującego w Chinach w ramach formuły "jeden kraj - dwa systemy".
 Lubię to Odpowiadać
Epidemia: Arizona zamyka bary i kina. Wirus atakuje młodych 29. 6. 2020, 21:26 Epidemia: Arizona zamyka bary i kina. Wirus atakuje młodych
Rzeczpospolita
Gubernator stanu Arizona Doug Ducey wydał rozporządzenie wykonawcze, które rozpoczęło obowiązywać 29 czerwca na mocy którego w stanie zamknięto bary, siłownie, kina i parki wodne w związku z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2.
 Lubię to Odpowiadać
Duda i Trzaskowski walczą o głosy 29. 6. 2020, 21:13 Duda i Trzaskowski walczą o głosy
Rzeczpospolita
W II turze wyborów prezydenckich zmierzą się ze sobą prezydent Andrzej Duda i kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski.
 Lubię to Odpowiadać
Hotelarze z Kanarów kupili samolot 29. 6. 2020, 16:28 Hotelarze z Kanarów kupili samolot
Rzeczpospolita
Hotelarze z Wysp Kanaryjskich, chcąc uniezależnić się od zawirowań na rynku turystycznym, założyli linię lotniczą i kupili pierwszego airbusa A320.
 Lubię to Odpowiadać
OBWE o TVP: publiczny nadawca narzędziem kampanijnym 29. 6. 2020, 15:53 OBWE o TVP: publiczny nadawca narzędziem kampanijnym
Rzeczpospolita
Wysłannicy Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie ocenili przebieg pierwszej tury wyborów prezydenckich w Polsce - informuje Onet.pl
 Lubię to Odpowiadać
Leicester ponownie izolowany. Koronawirus wrócił 29. 6. 2020, 15:34 Leicester ponownie izolowany. Koronawirus wrócił
Rzeczpospolita
Wzrost zachorowań na Covid-19 spowodował ponowne wprowadzenie lockdownu w niedawno odblokowanym angielskim mieście Leicester.
 Lubię to Odpowiadać
Nowy wirus grypy wykryty w Chinach. 29. 6. 2020, 15:17 Nowy wirus grypy wykryty w Chinach. "Potencjał pandemiczny"
Rzeczpospolita
Naukowcy odkryli w Chinach nowy szczep grypy. Nie wykluczają, że może on wywołać pandemię.
 Lubię to Odpowiadać
29. 6. 2020, 15:00 Ryzykowna dysproporcja
Rzeczpospolita
Nie narzekajmy na brak offsetu, ale współpracy z firmami z USA – mówi Andrzej Kiński, szef magazynu „Wojsko i Technika".
 Lubię to Odpowiadać
Płatności bezgotówkowe są korzystne dla biznesu 29. 6. 2020, 15:00 Płatności bezgotówkowe są korzystne dla biznesu
Rzeczpospolita
Pandemia stała się dodatkowym impulsem, który skłonił konsumentów do płacenia zbliżeniowo. Jednak z zalet transakcji bezgotówkowych mogą korzystać również sprzedawcy.
 Lubię to Odpowiadać
Popularność płatności elektronicznych dynamicznie rośnie 29. 6. 2020, 15:00 Popularność płatności elektronicznych dynamicznie rośnie
Rzeczpospolita
Pandemia nagle zmieniła obraz rynku płatności. Podczas zamknięcia gospodarki większość transakcji odbywała się bezgotówkowo.
 Lubię to Odpowiadać
Niepewny czas w budowlance 29. 6. 2020, 15:00 Niepewny czas w budowlance
Rzeczpospolita
Wiele polskich firm może zacząć odczuwać skutki pandemii koronawirusa dopiero w przyszłym roku.
 Lubię to Odpowiadać
Ile jest demokracji w samorządzie prawniczym 29. 6. 2020, 14:08 Ile jest demokracji w samorządzie prawniczym
Rzeczpospolita
Kończy się czteroletnia kadencja organów samorządu radców prawnych i zaczyna okres podsumowań. Ta kadencja samorządu postrzegana jest jako walka o praworządność, szacunek dla demokracji i Konstytucji RP, jawność i transparentność w stosowaniu procedur przez organy państwa. Jak rozumiemy wartości, na które sami się powołujemy w debacie publicznej, pokazują wybory do władz samorządowych.
 Lubię to Odpowiadać
Budka: Strata z pierwszej tury do odrobienia z nawiązką 29. 6. 2020, 14:06 Budka: Strata z pierwszej tury do odrobienia z nawiązką
Rzeczpospolita
- Czeka nas ciężka praca, rozmowa z wyborcami. Będą rozmowy z kandydatami, ale zarówno Szymon Hołownia, Robert Biedroń, Władysław Kosiniak-Kamysz i Krzysztof Bosak to ludzie, którzy podmiotowo traktują wyborców. Nie ma czegoś takiego jak przelew elektoratu, to nie bank, gdzie można nacisnąć przycisk - mówi szef PO Borys Budka.
 Lubię to Odpowiadać
2000 euro Dudy, każdy może marzyć 29. 6. 2020, 14:00 2000 euro Dudy, każdy może marzyć
Rzeczpospolita
Przed drugą turą głosowania kandydaci na prezydenta muszą zabiegać o głosy nowych wyborców. Skuteczniejsze będzie bujanie w obłokach czy stąpanie po ziemi?
 Lubię to Odpowiadać
Złudne obietnice 29. 6. 2020, 14:00 Złudne obietnice
Rzeczpospolita
Od tysiąca lat marzeniem Polaków jest zarabiać tyle co na Zachodzie. O ile Bolesław Chrobry dążył do tego bezlitośnie łupiąc sąsiadów, o tyle teraz politycy wolą składać mało realne obietnice.
 Lubię to Odpowiadać
Deficyt wiarygodności ekonomicznej kosztuje 29. 6. 2020, 14:00 Deficyt wiarygodności ekonomicznej kosztuje
Rzeczpospolita
Wiarygodna władza nie kupuje wyborców obietnicami, których ciężar przygniata kolejne pokolenia podatników.
 Lubię to Odpowiadać
Niewesoło na weselach. Branża ma potężne kłopoty 29. 6. 2020, 14:00 Niewesoło na weselach. Branża ma potężne kłopoty
Rzeczpospolita
Pandemia boleśnie uderzyła w wyceniany na 8 mld zł polski rynek usług ślubnych, który w 2020 r. może się skurczyć nawet o połowę. Część firm liczy się ze spadkiem przychodów o ponad 90 proc.
 Lubię to Odpowiadać
UE otwiera się znów na świat. A co z Polską? 29. 6. 2020, 14:00 UE otwiera się znów na świat. A co z Polską?
Rzeczpospolita
UE będzie od 1 lipca znosić restrykcje w podróżowaniu z państwami trzecimi. Polska jeszcze nie ogłosiła swojej decyzji.
 Lubię to Odpowiadać
Dodatek solidarnościowy. Ile osób skorzystało z pomocy? 29. 6. 2020, 14:00 Dodatek solidarnościowy. Ile osób skorzystało z pomocy?
Rzeczpospolita
Wyborczy prezent od prezydenta Dudy dostało dotychczas 28,3 tys. osób, które straciły pracę przez pandemię. Docelowo ma ich być pół miliona.
 Lubię to Odpowiadać
Lotnicze lato coraz bogatsze. Dokąd polecimy? 29. 6. 2020, 14:00 Lotnicze lato coraz bogatsze. Dokąd polecimy?
Rzeczpospolita
Od najbliższej środy, 1 lipca, znacząco zwiększy się liczba połączeń lotniczych z Polski. Polecą nie tylko linie tradycyjne i niskokosztowe, ale także czartery.
 Lubię to Odpowiadać
Mimo koronawirusa PPK powoli rosną 29. 6. 2020, 14:00 Mimo koronawirusa PPK powoli rosną
Rzeczpospolita
Po lekkim spadku liczby uczestników pracowniczych planów kapitałowych znów ich przybywa. Rośnie też kwota aktywów zgromadzonych w programie.
 Lubię to Odpowiadać
Pandemia jest okazją do skoku dla niektórych firm 29. 6. 2020, 14:00 Pandemia jest okazją do skoku dla niektórych firm
Rzeczpospolita
Choć wiele firm zmaga się teraz z kłopotami, to przybywa szukających okazji do szybszego rozwoju.
 Lubię to Odpowiadać
Duda zaproszony na debatę. Bielan: Prezydent czeka w TVP 29. 6. 2020, 13:25 Duda zaproszony na debatę. Bielan: Prezydent czeka w TVP
Rzeczpospolita
Stacje TVN i TVN24 oraz portale Onet.pl i WP zaprosiły Andrzeja Dudę i Rafała Trzaskowskiego na debatę prezydencką przed drugą turą wyborów. Rzecznik sztabu prezydenta powiedział, że w tym terminie Andrzej Duda ma zaplanowane inne spotkanie, ale zaprasza kandydata Koalicji Obywatelskiej do debaty w TVP.
 Lubię to Odpowiadać
Jak głosowali Polacy? Podsumowanie wyborów za granicą 29. 6. 2020, 13:01 Jak głosowali Polacy? Podsumowanie wyborów za granicą
Rzeczpospolita
Ministerstwo Spraw Zagranicznych opublikowało statystyki dotyczące przebiegu wyborów prezydenckich poza granicami kraju. W wielu państwach odnotowano duży wzrost liczby oddanych głosów.
 Lubię to Odpowiadać
Indie zakazują używania 59 chińskich aplikacji mobilnych 29. 6. 2020, 12:33 Indie zakazują używania 59 chińskich aplikacji mobilnych
Rzeczpospolita
W poniedziałek w Indiach wprowadzono zakaz używania 59 chińskich aplikacji mobilnych, w tym popularnego na całym świecie TikToka. Powodem tej decyzji jest obawa o bezpieczeństwo narodowe.
 Lubię to Odpowiadać
Chiński ARJ21 zaczyna pracę w dużych liniach 29. 6. 2020, 12:08 Chiński ARJ21 zaczyna pracę w dużych liniach
Rzeczpospolita
Trzy największe w Chinach linie lotnicze odebrały po pierwszym egzemplarzu chińskiego samolotu regionalnego ARJ21, a do końca roku otrzymają trzy dalsze sztuki.
 Lubię to Odpowiadać
Na Śląsku firmy nie dostaną bezzwrotnych pożyczek 29. 6. 2020, 12:06 Na Śląsku firmy nie dostaną bezzwrotnych pożyczek
Rzeczpospolita
W części województw nie będzie dotacji finansowych dla mikro- i małych przedsiębiorców, wypłacanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.
 Lubię to Odpowiadać
Iran: Zestrzelenie ukraińskiego samolotu to błąd ludzki 29. 6. 2020, 11:57 Iran: Zestrzelenie ukraińskiego samolotu to błąd ludzki
Rzeczpospolita
- Zestrzelenie ukraińskiego samolotu w Iranie w styczniu tego roku było wynikiem błędu człowieka, a nie rozkazu wysokich rangą wojskowych - powiedział w poniedziałek prokurator wojskowy Gholam Abbas Torki.
 Lubię to Odpowiadać
Koronawirus uderzył w dzieci - tysiące zniknęły z pola widzenia 29. 6. 2020, 11:52 Koronawirus uderzył w dzieci - tysiące zniknęły z pola widzenia
Rzeczpospolita
Wykluczonymi ze zdalnej nauki dziećmi powinny zainteresować się nie tylko nauczyciele, ale też kuratorzy. Tyle że ci w czasie zarazy dużo mniej działali w terenie.
 Lubię to Odpowiadać
Wielka dogrywka 29. 6. 2020, 11:50 Wielka dogrywka
Rzeczpospolita
Najważniejsze stanie się 12 lipca. Będzie to wybór między Zachodem a Białorusią. Równie historyczny, jak dokonany 31 lat wcześniej; między trwaniem w gnijącym socjalizmie a odwagą drogi na Zachód.
 Lubię to Odpowiadać
Zwalczanie epidemii a prawnokarny populizm 29. 6. 2020, 11:43 Zwalczanie epidemii a prawnokarny populizm
Rzeczpospolita
W tarczy 4.0 są rozwiązania całkowicie oderwane od epidemii, niedorzeczne i niespójne, czego nie tłumaczy nawet sympatia rządzących do minionego okresu.
 Lubię to Odpowiadać
Odwrót hipermarketów trwa w najlepsze 29. 6. 2020, 11:42 Odwrót hipermarketów trwa w najlepsze
Rzeczpospolita
Tylko do końca sierpnia działać będą sklepy Auchan w Dąbrowie Górniczej i Mysłowicach. Sieć po raz pierwszy zamyka tak duże sklepy w naszym kraju.
 Lubię to Odpowiadać
Urlopowicze czekają na bony 29. 6. 2020, 11:29 Urlopowicze czekają na bony
Rzeczpospolita
Większość planujących letnie wyjazdy wstrzymuje się z rezerwacjami, czekając na bony wakacyjne – wynika z badania firmy Sun & Snow.
 Lubię to Odpowiadać
Inwestorzy zignorowali wybory. Odbicie w wąskim gronie spółek 29. 6. 2020, 11:18 Inwestorzy zignorowali wybory. Odbicie w wąskim gronie spółek
Rzeczpospolita
Wyniki krajowych wyborów prezydenckich zostały zignorowane przez inwestorów. Do zakupów przekonały ich pozytywne nastroje na zagranicznych rynkach akcji.
 Lubię to Odpowiadać
Unia Europejska przedłużyła sankcje nałożone na Rosję 29. 6. 2020, 11:14 Unia Europejska przedłużyła sankcje nałożone na Rosję
Rzeczpospolita
Członkowie Unii Europejskiej o sześć miesięcy przedłużyli sankcje gospodarcze nałożone na Rosję. Będą obowiązywać do 31 stycznia - poinformowała Rada Europejska.
 Lubię to Odpowiadać
29. 6. 2020, 11:08 "Pod żyrandolem": Kto lepiej zmobilizuje wyborców?
Rzeczpospolita
Skąd Andrzej Duda weźmie nowe głosy? Jakie są nastroje w sztabie Rafała Trzaskowskiego? Jak wykorzysta swój potencjał polityczny Szymon Hołownia? Jaka jest przyszłość największych przegranych?
 Lubię to Odpowiadać
Wspólnoty mieszkaniowe na nowych zasadach 29. 6. 2020, 11:00 Wspólnoty mieszkaniowe na nowych zasadach
Rzeczpospolita
Dla wszystkich nieruchomości, gdzie występuje powyżej trzech samodzielnych lokali znajdują obecnie zastosowanie przepisy o dużych wspólnotach.
 Lubię to Odpowiadać
Jest nowy billboard Trzaskowskiego 29. 6. 2020, 10:55 Jest nowy billboard Trzaskowskiego
Rzeczpospolita
"12 lipca - Wspólna Polska" - to hasło, które widnieje na nowym billboardzie Rafała Trzaskowskiego.
 Lubię to Odpowiadać
Niemcy: Odkryto sieć pedofili. Co najmniej 30 tys. osób 29. 6. 2020, 10:52 Niemcy: Odkryto sieć pedofili. Co najmniej 30 tys. osób
Rzeczpospolita
Minister sprawiedliwości w Nadrenii Północnej-Westfalii Peter Biesenbach poinformował, że odkryto sieć osób, która w internecie dzieliła się materiałami o charakterze pedofilskim.
 Lubię to Odpowiadać
Skutki VAT obniżenia, odroczenia oraz umorzenia czynszów 29. 6. 2020, 10:45 Skutki VAT obniżenia, odroczenia oraz umorzenia czynszów
Rzeczpospolita
W związku z pandemią COVID-19 zostały wprowadzone szczególne przepisy umożliwiające jednostkom samorządowym: umorzenie w całości lub w części, odroczenie płatności, rozłożenie na raty należności z tytułu najmu, dzierżawy i użytkowania nieruchomości.
 Lubię to Odpowiadać
Co zmienia tarcza 4.0 w finansach samorządów? 29. 6. 2020, 10:30 Co zmienia tarcza 4.0 w finansach samorządów?
Rzeczpospolita
Organ stanowiący jednostki samorządu terytorialnego będzie mógł zmienić uchwałę budżetową na rok 2020, ale w ograniczonym zakresie. Włodarze nie mogą liczyć na umorzenie nieprzekazanych wpłat janosikowego.
 Lubię to Odpowiadać
Ulewa nad Warszawą. Zalane ulice, zamknięte metro 29. 6. 2020, 10:22 Ulewa nad Warszawą. Zalane ulice, zamknięte metro
Rzeczpospolita
Gwałtowne opady deszczu nad Warszawą doprowadziły do zalania wielu ulic. Straż pożarna otrzymała kilkadziesiąt zgłoszeń..
 Lubię to Odpowiadać
Przeniesienie pracowników w czasie epidemii 29. 6. 2020, 10:15 Przeniesienie pracowników w czasie epidemii
Rzeczpospolita
Przepisy antykryzysowe umożliwiają przesunięcie zatrudnionych w samorządach do innych jednostek.
 Lubię to Odpowiadać
Za niskie odszkodowanie? Jak najłatwiej się odwołać 29. 6. 2020, 10:11 Za niskie odszkodowanie? Jak najłatwiej się odwołać
Rzeczpospolita
Już trzeci ubezpieczyciel wprowadził u siebie instytucję rzecznika klienta. To dobra wiadomość dla osób, które składają reklamacje do towarzystw.
 Lubię to Odpowiadać
Profesjonalne kadry w zamówieniach publicznych 29. 6. 2020, 10:00 Profesjonalne kadry w zamówieniach publicznych
Rzeczpospolita
Urząd Zamówień Publicznych opublikował wyniki ankiety „Profesjonalizacja kadr w zamówieniach publicznych". Jej celem było ustalenie doświadczenia, wiedzy i przygotowania merytorycznego osób działających na tym rynku, szacowanym na 200 mld zł rocznie.
 Lubię to Odpowiadać
Czy wykonawca ponosi konsekwencje błędu zamawiającego w SIWZ? 29. 6. 2020, 9:45 Czy wykonawca ponosi konsekwencje błędu zamawiającego w SIWZ?
Rzeczpospolita
W razie różnic między opisem przedmiotu zamówienia a wzorem formularza oferty rozstrzygające znaczenie ma OPZ, a wykonawców nie można obciążać skutkami błędu, który zamawiający popełnił w treści dokumentacji.
 Lubię to Odpowiadać
29. 6. 2020, 9:19 Hołownia: Przełamać chorego duopolu się jeszcze nie udało
Rzeczpospolita
Teraz nie możemy przerwać marszu. Będziemy iść w innej formule (kampania to czyste wariactwo), ale z żelazną konsekwencją, każdego dnia, aż do osiągnięcia celu. Nie zmarnujemy ani godziny, nie przewidujemy postojów - zapowiedział Szymon Hołownia.
 Lubię to Odpowiadać
Wsparcie dla sektora gazownictwa. Wspólne Przedsięwzięcie INGA z wydłużonym naborem 29. 6. 2020, 8:37 Wsparcie dla sektora gazownictwa. Wspólne Przedsięwzięcie INGA z wydłużonym naborem
Rzeczpospolita
Do 9 października tego roku można zgłaszać projekty w konkursie grantowym, przeznaczonym dla polskiej branży gazowej. INGA jest wspólnym przedsięwzięciem Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa SA oraz Operatora Gazociągów Przesyłowych Gaz-System SA. Na wsparcie nowatorskich rozwiązań dla sektora do rozdysponowania jest 311 milionów złotych. Wkład NCBR finansowany jest z Funduszy Europejskich – Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.
 Lubię to Odpowiadać
Korwin-Mikke: Kobiety i tak podążają za mężczyznami 29. 6. 2020, 8:32 Korwin-Mikke: Kobiety i tak podążają za mężczyznami
Rzeczpospolita
Prezes partii KORWiN, Janusz Korwin-Mikke skomentował wynik uzyskany przez Krzysztofa Bosaka w pierwszej turze wyborów prezydenckich. Jeden z liderów Konfederacji martwi się, że spadł procent popierających koalicję mężczyzn.
 Lubię to Odpowiadać
Tesco dalej się wyprzedaje 29. 6. 2020, 8:29 Tesco dalej się wyprzedaje
Rzeczpospolita
Oprócz sprzedaży większości polskich sklepów sieci Netto, brytyjska sieć pozbywa się również pojedynczych hipermarketów.
 Lubię to Odpowiadać
29. 6. 2020, 8:25 Zatrzymano osoby podejrzane o zniszczenie samochodu Bosaka
Rzeczpospolita
Policjanci z Torunia zatrzymali dwóch podejrzanych o uszkodzenie pojazdu należącego do komitetu wyborczego kandydata Konfederacji Krzysztofa Bosaka.
 Lubię to Odpowiadać
29. 6. 2020, 6:56 Wnioski o wakacje kredytowe do września
Rzeczpospolita
O przygotowane przez banki zawieszenia płatności rat wnioskować można do końca września. Podobnie jest z ustawowymi wakacjami kredytowymi.
 Lubię to Odpowiadać
29. 6. 2020, 5:12 Wkrótce duże zmiany dla kierowców i właścicieli aut
Rzeczpospolita
Toczą się prace parlamentarne nad projektem ustawy o zmianie ustawy Prawo o ruchu drogowym oraz niektórych innych ustaw, wprowadzającym szereg ułatwień dla właścicieli pojazdów i kierujących pojazdami oraz uproszczeń w procedurach związanych z rejestracją pojazdów - informuje resort infrastruktury, który wraz z Ministerstwem Cyfryzacji przygotował nowe przepisy.
 Lubię to Odpowiadać
29. 6. 2020, 4:26 Czechy: 305 zakażeń w ciągu doby - najwięcej od 3 kwietnia
Rzeczpospolita
W ciągu ostatniej doby w Czechach wykryto 305 nowych zakażeń koronawirusem - to najwyższa dobowa liczba zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w Czechach od 3 kwietnia.
 Lubię to Odpowiadać
29. 6. 2020, 3:26 Państwowe spółki źle radzą sobie w pandemii
Rzeczpospolita
Ostatni raz, kiedy spółki zarządzane przez menadżerów mianowanych przez państwo radziły sobie lepiej niż spółki prywatne, był dokładnie rok temu. Gdy jedne zaczną poprawiać wyniki, to w drugich jest odwrotnie - informuje Business Insider Polska.
 Lubię to Odpowiadać
Muzeum Warszawy ogłasza otwarcie 29. 6. 2020, 2:22 Muzeum Warszawy ogłasza otwarcie
Rzeczpospolita
Drugiego lipca Muzeum Warszawy na Starówce wznowi działalność. Otworzy także swoje oddziały: Muzeum Warszawskiej Pragi, Muzeum Farmacji i Muzeum Odbudowy Starówki – Centrum Interpretacji Zabytku.
 Lubię to Odpowiadać
29. 6. 2020, 2:06 Biedroń piąty w Słupsku. Przegrał z Bosakiem
Rzeczpospolita
W Słupsku, mieście, którego był przez cztery lata prezydentem (2014-2018), Robert Biedroń zajął w wyborach czwarte miejsce - przegrywając z Rafałem Trzaskowskim, Andrzejem Dudą, Szymonem Hołownią i Krzysztofem Bosakiem.
 Lubię to Odpowiadać
Budka: Duda nie wygrał w I turze, Polacy go nie chcą 29. 6. 2020, 0:36 Budka: Duda nie wygrał w I turze, Polacy go nie chcą
Rzeczpospolita
- Ciężka praca przed nami, wszystko jest otwarte, większość wyborców nie chciała prezydenta Andrzeja Dudy - tak przewodniczący Platformy Obywatelskiej Borys Budka skomentował wstępne wyniki wyborów prezydenckich.
 Lubię to Odpowiadać
29. 6. 2020, 0:20 Opozycja łańcuchami blokowała dostęp do sali obrad parlamentu
Rzeczpospolita
W parlamencie Tajwanu doszło do starć pomiędzy parlamentarzystami rządzącej krajem Demokratycznej Partii Postępowej (DPP) a opozycyjnymi parlamentarzystami z Kuomintangu - co drudzy przez noc okupowali salę obrad parlamentu, blokując dostęp do niej łańcuchami i krzesłami w proteście przeciwko "tyranii" rządu.
 Lubię to Odpowiadać
górę

Data ustawienia

Dziś jest Środa, 28. lipca 2021

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Blisko

Ta witryna internetowa wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na witrynie i akceptując niniejszą politykę, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie przez nas z plików cookie zgodnie z warunkami niniejszej polityki.

Kontynuować