Z powrotem Rzeczpospolita Piątek, 14. sierpnia 2020
Szukanie Sekcje 14. 8.

Rzeczpospolita

Piątek, 14. sierpnia 2020
Close
Reklama
Legalizacja samowoli budowlanej - nowe zasady 14. 8. 17:01 Zaktualizowano Legalizacja samowoli budowlanej - nowe zasady
Rzeczpospolita
Nowelizacja prawa budowlanego porządkuje procedurę prowadzoną w przypadku nielegalnie wzniesionych obiektów, ale nie rozwiązuje głównych problemów inwestorów.
 Lubię to Odpowiadać
Kursy walut
EUR 4,20 -0,524%
USD 3,84 -2,395%
CHF 3,86 -2,227%
Nie tak łatwo zaoszczędzić na oświacie 14. 8. 17:01 Zaktualizowano Nie tak łatwo zaoszczędzić na oświacie
Rzeczpospolita
Obniżenie dotacji na prowadzenie niepublicznej szkoły w trakcie roku budżetowego narusza prawa nabyte.
 Lubię to Odpowiadać
Dostęp do drogi publicznej przez wydzierżawioną działkę 14. 8. 17:01 Zaktualizowano Dostęp do drogi publicznej przez wydzierżawioną działkę
Rzeczpospolita
W toku postępowania o ustalenie warunków zabudowy organy nie muszą badać praw inwestora do drogi wewnętrznej łączącej teren inwestycji z drogą publiczną. Weryfikacji podlega tylko, czy droga wewnętrzna jest w stanie zapewnić obsługę komunikacyjną działek na których zlokalizowano zamierzenie inwestycyjne.
 Lubię to Odpowiadać
Dodatkowy dzień wolny za 15 sierpnia 14. 8. 17:01 Dodatkowy dzień wolny za 15 sierpnia
Rzeczpospolita
W sobotę przypada święto będące dniem ustawowo wolnym od pracy. Pracownikom, którzy nie pracują w soboty, trzeba za to święto udzielić innego dnia wolnego.
 Lubię to Odpowiadać
Liga Mistrzów: Bawarski walec rozjechał Barcelonę 14. 8. 16:15 Liga Mistrzów: Bawarski walec rozjechał Barcelonę
Rzeczpospolita
Bayern wygrał w Lizbonie aż 8:2 i jest w półfinale. Lewandowski z bramką i asystą.
 Lubię to Odpowiadać
Zwierzchnik Cerkwi przeprasza za gratulacje dla Łukaszenki 14. 8. 15:49 Zwierzchnik Cerkwi przeprasza za gratulacje dla Łukaszenki
Rzeczpospolita
Zwierzchnik białoruskiej Cerkwi prawosławnej metropolita Paweł przeprosił za złożenie gratulacji Aleksandrowi Łukaszence po wyborach prezydenckich. Zaapelował też do władz o zaprzestanie stosowania przemocy wobec protestujących.
 Lubię to Odpowiadać
14. 8. 13:38 Duda: Jesteśmy na cmentarzu zwycięzców
Rzeczpospolita
Wolna Polska powstała z każdej kropli krwi walczących za nią, z ich zaangażowania i szaleńczej odwagi. Dlatego spotykamy się tutaj na Powązkach, by oddać im hołd, bo dzięki nim mamy Polskę - mówił prezydent Andrzej Duda podczas Apelu Poległych w 100 rocznicę Bitwy Warszawskiej
 Lubię to Odpowiadać
Biedroń persona non grata na Białorusi 14. 8. 12:54 Biedroń persona non grata na Białorusi
Rzeczpospolita
Robert Biedroń, przewodniczący delegacji Parlamentu Europejskiego ds. stosunków z Białorusią, nie został wpuszczony do Mińska. Przyczyn tej decyzji nie podano.
 Lubię to Odpowiadać
Bitwa Warszawska multimedialnie 14. 8. 12:06 Bitwa Warszawska multimedialnie
Rzeczpospolita
Stulecie Bitwy Warszawskiej upamiętniają wystawy, filmy, koncerty. Wiele z nich pokazuje materiały mało znane, a zarazem łączy archiwalia z nowoczesna narracją i technologiami. Jest w czym wybierać, wyruszając szlakiem wspomnień i ekscytujących przeżyć.
 Lubię to Odpowiadać
14. 8. 11:39 430 głosów za tarczą dla turystyki. Ale bez touroperatorów
Rzeczpospolita
W błyskawicznym tempie Sejm przyjął dzisiaj ustawę zwaną tarczą antykryzysową dla turystyki. Rano projekt wpłynął do izby, a wieczorem był już uchwalony. Było to możliwe dzięki jednomyślności wszystkich sił politycznych w parlamencie.
 Lubię to Odpowiadać
Wiec przed budynkiem parlamentu. OMON opuścił tarcze 14. 8. 10:55 Wiec przed budynkiem parlamentu. OMON opuścił tarcze
Rzeczpospolita
Przed budynkiem białoruskiego parlamentu demonstruje około 5 tysięcy ludzi. Od siedziby władzy dzieli ich zaledwie 20 funkcjonariuszy OMON, którzy stoją spokojnie z opuszczonymi tarczami.
 Lubię to Odpowiadać
Fortnite na wojnie z gigantami. Pozew przeciw Apple 14. 8. 10:54 Fortnite na wojnie z gigantami. Pozew przeciw Apple
Rzeczpospolita
Jedna z najpopularniejszych gier sieciowych na świecie nie jest już dostępna w sklepach Google Play i AppStore – to efekt konfliktu w jaki jej producent, Epic Games, wdał się z potentatami, którzy de facto zmonopolizowali rynek sklepów z aplikacjami.
 Lubię to Odpowiadać
Sejm uchwalił podwyżki dla polityków. 33 posłów przeciw 14. 8. 10:45 Sejm uchwalił podwyżki dla polityków. 33 posłów przeciw
Rzeczpospolita
W piątek Sejm uchwalił ustawę ws. podwyżek dla parlamentarzystów, samorządowców i najważniejszych osób w państwie. Wynagrodzenie dostanie także pierwsza dama. Teraz projekt trafi pod obrady Senatu.
 Lubię to Odpowiadać
14. 8. 10:19 Wyspy Kanaryjskie: Maski nosimy wszędzie
Rzeczpospolita
Po sierpniowym wzroście liczby zakażeń koronawirusem na Wyspach Kanaryjskich tamtejszy rząd zaostrzył przepisy sanitarne. Od dzisiaj maseczki trzeba nosić już nie tylko w pomieszczeniach zamkniętych, ale także na ulicy czy podczas spaceru po plaży.
 Lubię to Odpowiadać
Inwestorzy w panice pozbywają się białoruskiego długu 14. 8. 9:25 Inwestorzy w panice pozbywają się białoruskiego długu
Rzeczpospolita
W ślad za giełdą w Moskwie, także na europejskich parkietach rozpoczęła się paniczna wyprzedaż białoruskich obligacji skarbowych.
 Lubię to Odpowiadać
14. 8. 8:56 Szampan w tym roku nie ma powodu do świętowania
Rzeczpospolita
Zapowiada się wyjątkowo dobry rocznik szampana. Problem w tym, że nie ma okazji do świętowania.
 Lubię to Odpowiadać
Białoruś: Co dalej z „ostatnim dyktatorem Europy” 14. 8. 7:58 Białoruś: Co dalej z „ostatnim dyktatorem Europy”
Rzeczpospolita
Dalej tylko pokojowo. Ostatnia kampania prezydencka wydawała się szansą na pozytywne zmiany. Nie, nie miałem złudzeń, że dyktator pozwoli sobie na przegraną. Była jedynie nadzieja, że pozwoli rywalce uzyskać lepszy wynik, który stwarzałby szansę na nowy ruch społeczno-polityczny.
 Lubię to Odpowiadać
USA: Naukowcy pracują nad nowym szczepem wirusa. Do badań 14. 8. 7:43 USA: Naukowcy pracują nad nowym szczepem wirusa. Do badań
Rzeczpospolita
Dr Anthony Fauci, dyrektor Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych przyznał w rozmowie z CNN, że naukowcy z tego Instytutu pracują nad stworzeniem szczepu koronawirusa SARS-CoV-2, który mógłby być wykorzystany przy badaniach nad szczepionką na COVID-19, gdyby koronawirus przestał rozpowszechniać się na dużą skalę wśród ludzi.
 Lubię to Odpowiadać
Jawne zawsze lepsze niż tajne 14. 8. 7:42 Jawne zawsze lepsze niż tajne
Rzeczpospolita
Protokół nie zawsze odwzoruje przebieg czynności w czasie posiedzeń sądowych.
 Lubię to Odpowiadać
Ulubiony wskaźnik Buffetta znów świeci się na czerwono 14. 8. 7:33 Ulubiony wskaźnik Buffetta znów świeci się na czerwono
Rzeczpospolita
- Inwestorzy z odległości mili mogli wypatrzyć krach dot.com z 2001 r. - powiedział kiedyś legendarny inwestor Warren Buffett. W jaki sposób? Gdyby tylko zerkali na wskaźnik kapitalizacji amerykańskiej giełdy do PKB, który wszedł wtedy w niebezpieczne rejony.
 Lubię to Odpowiadać
MSW Białorusi: Wypuściliśmy ponad 2 tys. aresztowanych 14. 8. 7:17 MSW Białorusi: Wypuściliśmy ponad 2 tys. aresztowanych
Rzeczpospolita
MSW Białorusi poinformowało w piątek, że z aresztów wypuszczono ponad 2 tysiące osób aresztowanych w czasie protestów, do których doszło po zakończeniu głosowania w wyborach prezydenckich, których wyniki są przez wielu mieszkańców kraju kwestionowane.
 Lubię to Odpowiadać
Oficjalny wynik wyborów na Białorusi: Łukaszenko - 80,1 proc. 14. 8. 6:40 Oficjalny wynik wyborów na Białorusi: Łukaszenko - 80,1 proc.
Rzeczpospolita
Centralna Komisja Wyborcza Białorusi ogłosiła ostateczne wyniki wyborów prezydenckich z 9 sierpnia - zgodnie z nimi Aleksander Łukaszenko zdobył 80,1 proc. głosów, a Swiatłana Cichanouska - 10,1 proc.
 Lubię to Odpowiadać
Tesla i Bitcoin: najczęściej oglądane aktywa w USA 14. 8. 6:39 Tesla i Bitcoin: najczęściej oglądane aktywa w USA
Rzeczpospolita
W lipcu inwestorzy z 31 amerykańskich stanów najchętniej śledzili akcje Tesli. Bitcoin nie był daleko w tyle.
 Lubię to Odpowiadać
Rosja: duży deficyt w budżecie. Kto dostał najwięcej? 14. 8. 6:37 Rosja: duży deficyt w budżecie. Kto dostał najwięcej?
Rzeczpospolita
Wzrost cen ropy niewiele pomógł budżetowi Rosji. W lipcu dziura w finansach publicznych federacji sięgnęła 35 procent. Ekonomistów niepokoi fakt, że deficyt rośnie trzeci miesiąc z rzędu.
 Lubię to Odpowiadać
Porada przez telefon jak wizyta w gabinecie 14. 8. 6:37 Porada przez telefon jak wizyta w gabinecie
Rzeczpospolita
Poprzez teleporadę można skierować pacjenta do szpitala, a udzielając jej dzieciom, lekarz ma być szczególnie ostrożny – wynika z wytycznych resortu.
 Lubię to Odpowiadać
Szkocka wyspa pilnie szuka nowych mieszkańców 14. 8. 6:35 Szkocka wyspa pilnie szuka nowych mieszkańców
Rzeczpospolita
Szkocka Wyspa Rum, położona na Morzu Hebrydzkim,w północno-zachodniej Szkocji, pilnie poszukuje nowych mieszkańców. Na chętnych czekają nowe domy i praca.
 Lubię to Odpowiadać
Lotnictwo wróci do dawnej formy w 2024 roku 14. 8. 6:09 Lotnictwo wróci do dawnej formy w 2024 roku
Rzeczpospolita
Pasażerskie przewozy lotnicze zmaleją w tym roku o 60-70 procent.
 Lubię to Odpowiadać
Prezydent wręczył nominacje generalskie i otworzył muzeum 14. 8. 6:07 Prezydent wręczył nominacje generalskie i otworzył muzeum
Rzeczpospolita
Prezydent Andrzej Duda wręczył 14 sierpnia nominacje generalskie 13 oficerom Wojska Polskiego i otworzył Muzeum Piłsudskiego w związku z obchodami przypadającego 15 sierpnia Święta Wojska Polskiego. W tym roku Święto Wojska Polskiego obchodzimy w 100. rocznicę Bitwy Warszawskiej.
 Lubię to Odpowiadać
50 milionów dla zachodniopomorskich firm – kto pierwszy, ten lepszy 14. 8. 5:48 50 milionów dla zachodniopomorskich firm – kto pierwszy, ten lepszy
Rzeczpospolita
17 sierpnia rozpocznie się nabór wniosków o granty dla mikro i małych przedsiębiorstw z Pomorza Zachodniego. Do rozdysponowania jest prawie 50 milionów złotych. Pomoc obejmie wszystkie branże, w tym turystyczną.
 Lubię to Odpowiadać
Kolizja okrętów z Grecji i Turcji na Morzu Śródziemnym 14. 8. 5:46 Kolizja okrętów z Grecji i Turcji na Morzu Śródziemnym
Rzeczpospolita
Grecki i turecki okręt wojenny uczestniczyły w niewielkiej kolizji na Morzu Śródziemnym - podało źródło w greckim resorcie obrony nazywając wydarzenie "wypadkiem".
 Lubię to Odpowiadać
Von der Leyen mówi o sankcjach wobec Białorusi 14. 8. 5:35 Von der Leyen mówi o sankcjach wobec Białorusi
Rzeczpospolita
Szefowa Komisji Europejskiej dołączyła do polityków wzywających do nałożenia sankcji na Białoruś w związku z brutalnym tłumieniem powyborczych protestów przez władze kraju.
 Lubię to Odpowiadać
Jak opowiedzieć światu o polskim zwycięstwie 14. 8. 5:24 Jak opowiedzieć światu o polskim zwycięstwie
Rzeczpospolita
Czy potrafimy celebrować nasze zwycięstwa? Czy nie za bardzo skupiamy się na porażkach? Czy jesteśmy w stanie opowiedzieć światu przekonywująco i z rozmachem historię sukcesów polskiego narodu? O tym w 100-lecie Bitwy Warszawskiej rozmawiają Hubert Salik i Michał Płociński w podcaście „Posłuchaj, Plus Minus”.
 Lubię to Odpowiadać
Majątek przechowany w nieruchomościach. Czy to się opłaca? 14. 8. 5:13 Majątek przechowany w nieruchomościach. Czy to się opłaca?
Rzeczpospolita
W co inwestować w czasie kryzysu? Gdzie uciec z pieniędzmi zgromadzonymi na przynoszących straty lokatach? Odpowiedzią są nieruchomości.
 Lubię to Odpowiadać
Cichanouska z nowym apelem do Białorusinów 14. 8. 4:59 Cichanouska z nowym apelem do Białorusinów
Rzeczpospolita
Swiatłana Cichanouska, była kandydatka na prezydenta Białorusi, która po wyborach nie uznała wyniku głosowania podanego przez Centralną Komisję Wyborczą i oskarżyła władze Białorusi o oszustwa wyborcze, w umieszczonym na YouTube nagraniu wezwała swoich zwolenników do podpisywania internetowej petycji z żądaniem ponownego przeliczenia głosów oddanych w wyborach z 9 sierpnia.
 Lubię to Odpowiadać
Inflacja wiąż rośnie. Coraz droższe usługi 14. 8. 4:58 Inflacja wiąż rośnie. Coraz droższe usługi
Rzeczpospolita
Ceny żywności nieco się uspokoiły, za to coraz droższe stają się usługi, również te związane z turystyką.
 Lubię to Odpowiadać
GPW: dużo spółek szykuje się do IPO 14. 8. 4:53 GPW: dużo spółek szykuje się do IPO
Rzeczpospolita
Najbliższy okres pod względem debiutów na warszawskiej giełdzie zapowiada się interesująco. Ponadto zarząd GPW będzie rekomendował wypłatę 2,5 zł dywidendy na akcję z zysku wypracowanego w tym roku. Notowania GPW spadają dziś o 3 proc. do 45,8 zł.
 Lubię to Odpowiadać
BiełTA cytuje Łukaszenkę: Żyję i nie jestem za granicą 14. 8. 4:39 BiełTA cytuje Łukaszenkę: Żyję i nie jestem za granicą
Rzeczpospolita
- Rozpocznę od tego, że nadal żyje i nie jest za granicą jak twierdzą niektórzy "dobrze poinformowani" ludzie, którzy mówią, że "prezydent opuścił kraj" - powiedział 14 sierpnia prezydent Białorusi Aleksandr Łukaszenko na spotkaniu z przedstawicielami branży budowlanej. Słowa prezydenta przytacza agencja BiełTA.
 Lubię to Odpowiadać
14. 8. 4:17 Wielka Brytania podda kwarantannie przybyszów z Francji
Rzeczpospolita
- Wielka Brytania nie ma innego wyboru jak wprowadzić obowiązek 14-dniowej kwarantanny dla wszystkich przybywających z Francji w związku ze wzrostem liczby zakażeń koronawirusem w tym kraju - poinformował brytyjski minister transportu, Grant Shapps.
 Lubię to Odpowiadać
PKB lepszy niż oczekiwano. Pandemia nie uderzyła mocno Polski 14. 8. 3:16 PKB lepszy niż oczekiwano. Pandemia nie uderzyła mocno Polski
Rzeczpospolita
GUS podaje wyniki gospodarki za II kwartał tego roku. Okazują się one lepsze niż oczekiwania rynkowe.
 Lubię to Odpowiadać
Izrael: Ponad 90 tys. wykrytych zakażeń, wrócą obostrzenia? 14. 8. 3:08 Izrael: Ponad 90 tys. wykrytych zakażeń, wrócą obostrzenia?
Rzeczpospolita
Liczba potwierdzonych w Izraelu wynikami badań zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 przekroczyła 90 tysięcy - podał izraelski resort zdrowia. Władze Izraela rozważają przywrócenie w kraju reżimu ścisłej kwarantanny.
 Lubię to Odpowiadać
Żydzi rządzą światem, Czarny Piotruś – teraz to nie przejdzie 14. 8. 3:04 Żydzi rządzą światem, Czarny Piotruś – teraz to nie przejdzie
Rzeczpospolita
Facebook rozszerza listę zakazanych treści o antysemickie stereotypy i tzw. blackface, czyli przedstawienie białych ludzi z pomalowanymi na czarno twarzami, którzy udają czarnoskórych.
 Lubię to Odpowiadać
Tarcza 4.0. Kluczowe zmiany w prawie pracy – wypowiedzenie zakazu konkurencji 14. 8. 2:50 Tarcza 4.0. Kluczowe zmiany w prawie pracy – wypowiedzenie zakazu konkurencji
Rzeczpospolita
W myśl antykryzysowych przepisów do wypowiedzenia jest uprawniona wyłącznie strona, na rzecz której ustanowiono zakaz konkurencji.
 Lubię to Odpowiadać
Nowy Jork nie zobaczy Bianki Andreescu 14. 8. 2:50 Nowy Jork nie zobaczy Bianki Andreescu
Rzeczpospolita
Parę godzin po ogłoszeniu, że Novak Djoković zagra w US Open organizatorzy Wielkiego Szlema w Nowym Jorku dowiedzieli się, że mistrzyni z 2019 roku Kanadyjka Bianca Andreescu nie przyjedzie bronić tytułu
 Lubię to Odpowiadać
Ukraina: Znów rekordowa liczba zakażeń koronawirusem 14. 8. 2:48 Ukraina: Znów rekordowa liczba zakażeń koronawirusem
Rzeczpospolita
Na Ukrainie w ciągu ostatniej doby wykryto 1732 zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 - to kolejny dobowy rekord liczby zakażeń w tym kraju. Poprzedni rekord stwierdzono dzień wcześniej - wóczas wykryto 1592 zakażenia.
 Lubię to Odpowiadać
Projekt mikro tarczy dla turystyki jest już w Sejmie 14. 8. 2:44 Projekt mikro tarczy dla turystyki jest już w Sejmie
Rzeczpospolita
Powołanie Turystycznego Funduszu Zwrotów i Turystycznego Funduszu Pomocowego, a także zwolnienie z ZUS i przyznanie prawa do postojowego niektórym grupom wykonującym zawody „turystyczne” przewiduje projekt ustawy, która wpłynęła dzisiaj rano do Sejmu.
 Lubię to Odpowiadać
Mężczyzna powiesił tęczowe flagi na budynku resortu Ziobry 14. 8. 2:26 Mężczyzna powiesił tęczowe flagi na budynku resortu Ziobry
Rzeczpospolita
"34-letni mężczyzna zdjął z gmachu Ministerstwa Sprawiedliwości flagi państwowe, w ich miejsce wieszając flagi ruchu LGBT" - informuje Radio Zet.
 Lubię to Odpowiadać
GPW: Piątek przełamie zwycięską passę? 14. 8. 2:18 GPW: Piątek przełamie zwycięską passę?
Rzeczpospolita
WIG20 zyskiwał przez cztery ostatnie sesje z rzędu, jednak dziś na starcie przeważa podaż. Małe i średnie spółki świecą na zielono.
 Lubię to Odpowiadać
Po otwarciu gospodarki mieliśmy boom sprzedażowy 14. 8. 2:07 Po otwarciu gospodarki mieliśmy boom sprzedażowy
Rzeczpospolita
Pomimo pandemii widzimy pozytywnie przyszłość naszej branży, nawet jeśli pojawi się tzw. druga fala – mówi Adam Zych, współwłaściciel firmy RAVEN.
 Lubię to Odpowiadać
Wietnam chce kupić rosyjską szczepionkę na COVID-19 14. 8. 2:06 Wietnam chce kupić rosyjską szczepionkę na COVID-19
Rzeczpospolita
Ministerstwo Zdrowia Wietnamu poinformowało w piątek, że kraj zgłosił chęć zakupu szczepionki na COVID-19 opracowanej przez Rosjan. Wietnam boryka się obecnie z nowym ogniskiem koronawirusa SARS-CoV-2, które pojawiło się w tym kraju po miesiącach, w których nie wykrywano w Wietnamie lokalnych zakażeń koronawirusem.
 Lubię to Odpowiadać
Antybiotyki w wakacyjnej apteczce? 14. 8. 2:00 Antybiotyki w wakacyjnej apteczce?
Rzeczpospolita
Kiedy warto poprosić lekarza o przepisanie leków, wybierając się na urlop.
 Lubię to Odpowiadać
Nowa Zelandia: Kwarantanna w Auckland potrwa dłużej 14. 8. 1:28 Nowa Zelandia: Kwarantanna w Auckland potrwa dłużej
Rzeczpospolita
Premier Nowej Zelandii Jacinda Ardern ogłosiła, że trzeci poziom zagrożenia epidemicznego zostanie utrzymany w Auckland do 26 sierpnia. W pozostałej części kraju poziom zagrożenia epidemicznego pozostanie na poziomie drugim.
 Lubię to Odpowiadać
Epidemia we Francji: Paryż znów jest 14. 8. 1:16 Epidemia we Francji: Paryż znów jest "czerwoną strefą"
Rzeczpospolita
Francuski rząd wydał dekret na mocy którego Paryż i departament Bouches-du-Rhone są "czerwonymi strefami" w których ryzyko zakażenia się koronawirusem SARS-CoV-2 jest wysokie.
 Lubię to Odpowiadać
Premier Czech wzywa do powtórzenia wyborów na Białorusi 14. 8. 1:03 Premier Czech wzywa do powtórzenia wyborów na Białorusi
Rzeczpospolita
Wybory prezydenckie na Białorusi muszą zostać powtórzone w obecności zagranicznych obserwatorów - oświadczył premier Czech, Andrej Babiš.
 Lubię to Odpowiadać
Dera o podwyżkach dla polityków: Praca musi być atrakcyjna 14. 8. 0:44 Dera o podwyżkach dla polityków: Praca musi być atrakcyjna
Rzeczpospolita
Obniżka wynagrodzeń posłów i senatorów to było reakcja na to, co się wtedy działo, to nie są dobre ruchy - mówił w TVN24 prezydencki minister Andrzej Dera, pytany o inicjatywę ustawodawczą dotyczącą podwyższenia wynagrodzeń parlamentarzystom, członkom rządu i prezydentowi w kontekście obniżenia w poprzedniej kadencji wynagrodzeń parlamentarzystów o 20 proc.
 Lubię to Odpowiadać
Dwudziestolatek najmłodszą ofiarą wirusa w Australii 14. 8. 0:32 Dwudziestolatek najmłodszą ofiarą wirusa w Australii
Rzeczpospolita
Dwudziestokilkuletni mężczyzna jest najmłodszą ofiarą koronawirusa SARS-CoV-2 w Australii - podaje AP.
 Lubię to Odpowiadać
Chory na raka nie może się błąkać 14. 8. 0:15 Chory na raka nie może się błąkać
Rzeczpospolita
Pacjenci z rakiem jelita grubego nie będą się tułać od przychodni do szpitala. Cały proces leczenia ma się odbywać w jednym ośrodku.
 Lubię to Odpowiadać
Jagiellonia Białystok żegna się z Pucharem Polski 14. 8. 0:14 Jagiellonia Białystok żegna się z Pucharem Polski
Rzeczpospolita
Już na etapie 1/32 Pucharu Polski z rozgrywkami pożegnała się Jagiellonia Białystok, która przegrała z Górnikiem Zabrze 1:3 - czytamy w Onecie.
 Lubię to Odpowiadać
Wpłaty na PPK też są innowacyjne 14. 8. 0:00 Wpłaty na PPK też są innowacyjne
Rzeczpospolita
Składki na pracownicze plany kapitałowe mogą być kosztem w stosowaniu ulgi na badania i rozwój.
 Lubię to Odpowiadać
Dodatki nie powinny być tak ważnym składnikiem pensji 14. 8. 0:00 Dodatki nie powinny być tak ważnym składnikiem pensji
Rzeczpospolita
Związki zawodowe domagają się zmian w systemie wynagradzania nauczycieli. Obecnie zbyt wiele zależy od dodatków.
 Lubię to Odpowiadać
górę

Data ustawienia

Dziś jest Środa, 30. września 2020

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Blisko

Ta witryna internetowa wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na witrynie i akceptując niniejszą politykę, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie przez nas z plików cookie zgodnie z warunkami niniejszej polityki.

Kontynuować