Z powrotem Rzeczpospolita Piątek, 25. września 2020
Szukanie Sekcje 25. 9.

Rzeczpospolita

Piątek, 25. września 2020
Close
Reklama
25. 9. 17:01 Amazon ma bat na włamywaczy. Mieszkania popilnuje… dron
Rzeczpospolita
Amazon pokazał kolejny nowy produkt – drona domowego. Urządzenie, które ma latać po mieszkaniu wyprodukowała firma Ring.
 Lubię to Odpowiadać
Wojskowy An-26 rozbił się na Ukrainie. Są zabici i ranni 25. 9. 13:41 Wojskowy An-26 rozbił się na Ukrainie. Są zabici i ranni
Rzeczpospolita
W okolicy miasta Czuhujiw w obwodzie charkowskim rozbił się wojskowy samolot An-26. Katastrofa spowodowała ogromny pożar.
 Lubię to Odpowiadać
25. 9. 13:02 KNF chce odwołania Czarneckiego z rady nadzorczej Idea Banku
Rzeczpospolita
Komisja Nadzoru Finansowego domaga się odwołania Leszka Czarneckiego, przewodniczącego rady nadzorczej Idea Banku. Powodem jest śledztwo w sprawie afery GetBacku.
 Lubię to Odpowiadać
Rosja: utylizowali broń chemiczną, będą produkować maski 25. 9. 11:45 Rosja: utylizowali broń chemiczną, będą produkować maski
Rzeczpospolita
Pracę rozpoczęła największa w Rosji fabryka masek medycznych. Może produkować do 4 milionów masek na dobę. Kontrowersje wzbudza lokalizacja produkcji w zakładach, gdzie wcześniej utylizowano broń chemiczną.
 Lubię to Odpowiadać
Prof. Wróbel został Obywatelskim Sędzią Roku 2020 25. 9. 11:45 Prof. Wróbel został Obywatelskim Sędzią Roku 2020
Rzeczpospolita
Prof. Włodzimierz Wróbel z Katedry Prawa Karnego Uniwersytetu Jagiellońskiego, sędzia Sądu Najwyższego, został laureatem nagrody Obywatelski Sędzia Roku 2020.
 Lubię to Odpowiadać
Leasingobiorcy wreszcie dostaną pełne odszkodowanie z OC 25. 9. 11:08 Leasingobiorcy wreszcie dostaną pełne odszkodowanie z OC
Rzeczpospolita
Leasingobiorcy, którym nie przysługuje prawo do odliczenia podatku VAT lub mogą odliczyć tylko połowę tego podatku, nareszcie będą dostawali pełne odszkodowania z OC komunikacyjnego sprawcy wypadku.
 Lubię to Odpowiadać
Dzikie smutki człowieka 25. 9. 11:00 Dzikie smutki człowieka
Rzeczpospolita
W skromnym na pierwszy rzut oka „Interiorze" kłębią się problemy dzisiejszego świata. Historia jest bardzo uniwersalna, choć dzieje się podczas kilku majowych dni w Polsce. Na początku śledzimy losy Maćka (Piotr Żurawski), który w wyniku konfliktu z szefem rzuca pracę i wyrusza w podróż po Polsce, by trafić w końcu do rodzinnej miejscowości. W drugiej części poznajemy Magdę (Magdalena Popławska, na zdjęciu), która w pracy przygotowuje ważną miejską uroczystość, a w domu próbuje rozwikłać...
 Lubię to Odpowiadać
Zenon Pieniążek. Zapomniany bohater Polonii Warszawa 25. 9. 11:00 Zenon Pieniążek. Zapomniany bohater Polonii Warszawa
Rzeczpospolita
Zenon Odrowąż-Pieniążek – najbardziej pechowa postać warszawskiej piłki nożnej. Sportowiec, żołnierz, bawidamek, bohater tragiczny, który nie miał szczęścia do czasów i do kronikarzy.
 Lubię to Odpowiadać
Pani Minister od wojny kulturowej 25. 9. 11:00 Pani Minister od wojny kulturowej
Rzeczpospolita
Jadwiga Emilewicz: „Najważniejszym celem, dla którego jestem w polityce, jest wzięcie udziału w wojnie kulturowej. (...) Jestem politykiem po to, by rodziną nadal był związek kobiety i mężczyzny, a życie najsłabszych było chronione".
 Lubię to Odpowiadać
Partyzanci, terroryści i politolog 25. 9. 11:00 Partyzanci, terroryści i politolog
Rzeczpospolita
Historia Irlandzkiej Armii Republikańskiej może zafascynować każdego romantycznego czytelnika. Szczególnie w Polsce, gdzie dyskusja nad tym, co uznać jeszcze za walkę narodowowyzwoleńczą, a co już za terroryzm, skończyła się, zanim się jeszcze na dobre zaczęła. Powraca jednak przy różnych okazjach: lewicowego zachwytu nad bojowcami rzucającymi bomby na policmajstrów czy nabożnego podziwu skrajnej prawicy dla żołnierzy jakże często słusznie wyklętych.
 Lubię to Odpowiadać
Być jak Mieszko I 25. 9. 11:00 Być jak Mieszko I
Rzeczpospolita
Anne Applebaum mogła mieć żal do losu, że przez pandemię premiera jej wywiadu rzeki, przeprowadzonego przez Pawła Potoroczyna, nie odbyła się wiosną. Teraz jednak, kiedy kolejny lider antyputinowskiej opozycji Aleksiej Nawalny padł ofiarą skrytobójczego zamachu, gdy Białorusini walczą o wolność, a Rosjanie znowu zaczynają rozpuszczać w amerykańskiej sieci propagandowe wirusy, chcąc wpłynąć na wynik wyborów, książka cenionej specjalistki od spraw wschodnich zyskuje dodatkowe atuty.
 Lubię to Odpowiadać
25. 9. 11:00 Kłopoty z trollami
Rzeczpospolita
Kiedy na mokradłach położonych na pograniczu królestwa pojawiła się grupka okrutnych i tylko pozornie bezmyślnych trolli, na mieszkańców okolicznych wiosek padł blady strach. W końcu te niebezpieczne stworzenia potrafią bardzo skutecznie uprzykrzyć życie. I choć wkrótce pojawili się awanturnicy gotowi pozbyć się zagrożenia za mniej lub bardziej sowitym wynagrodzeniem, to żaden z nich nie wrócił z mokradeł. Aż wreszcie ściągnięto na pomoc Złotą Drużynę. Elitę zabójców. Specjalistów od spraw...
 Lubię to Odpowiadać
Ziobro na Nowogrodzkiej. Spotkanie z Kaczyńskim i Morawieckim 25. 9. 10:42 Ziobro na Nowogrodzkiej. Spotkanie z Kaczyńskim i Morawieckim
Rzeczpospolita
W siedzibie Prawa i Sprawiedliwości trwa spotkanie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego i premiera Mateusza Morawieckiego z liderem Solidarnej Polski Zbigniewem Ziobrą.
 Lubię to Odpowiadać
Potężny popyt na akcje Allegro 25. 9. 10:39 Potężny popyt na akcje Allegro
Rzeczpospolita
Pojawiły się wieści, że księga popytu jest już pokryta dziesięciokrotnie przy cenie maksymalnej. Źródła rynkowe „Rzeczpospolitej” nieoficjalnie potwierdzają tę informację. Ofertę powiększono o dodatkową pulę.
 Lubię to Odpowiadać
TVP przegrywa z Kampanią Przeciwko Homofobii 25. 9. 10:34 TVP przegrywa z Kampanią Przeciwko Homofobii
Rzeczpospolita
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie uchylił decyzję TVP dotyczącą odmowy udostępnienia informacji o kosztach produkcji paradokumentalnego filmu "Inwazja", wyemitowanego 10 października 2019 roku.
 Lubię to Odpowiadać
Sondaż: Czy rząd bez Solidarnej Polski byłby lepszy? 25. 9. 10:30 Sondaż: Czy rząd bez Solidarnej Polski byłby lepszy?
Rzeczpospolita
Uczestników sondażu SW Research dla rp.pl zapytaliśmy w jakiej konfiguracji - ich zdaniem - obecny rząd funkcjonowałby najlepiej.
 Lubię to Odpowiadać
25. 9. 10:05 Polacy mogą płacić mniej za OC, ale nie chcą być kontrolowani
Rzeczpospolita
Rozwiązania telematyczne dostarczają danych o sposobie prowadzenia pojazdu i pokonywanych kilometrach. Na Zachodzie rośnie ich popularność. Polacy jednak na razie się do nich nie przekonali.
 Lubię to Odpowiadać
Kardynał Becciu: Papież powiedział, że już mi nie ufa 25. 9. 9:54 Kardynał Becciu: Papież powiedział, że już mi nie ufa
Rzeczpospolita
Kard. Giovanni Angelo Becciu powiedział, że jego czwartkowa rezygnacja z funkcji prefekta Kongregacji Spraw Kanonizacyjnych była wymuszona przez papieża Franciszka w związku z oskarżeniami o nadużycia finansowe. Duchowny zaprzeczył wszelkim zarzutom i stwierdził, że jest zaszokowany sytuacją.
 Lubię to Odpowiadać
25. 9. 9:31 W Europie może powstać jezioro Donalda Trumpa
Rzeczpospolita
24-kilometrowe jezioro na granicy między Serbią i Kosowem może zostać nazwane imieniem Donalda Trumpa. Na razie prawa do niego roszczą sobie obie strony. Do nazwy również.
 Lubię to Odpowiadać
Dlaczego Twojej firmie potrzebna jest elektroniczna ewidencja czasu pracy? 25. 9. 8:35 Dlaczego Twojej firmie potrzebna jest elektroniczna ewidencja czasu pracy?
Rzeczpospolita
Wprowadzenie przez Ministra Rodziny Pracy i Polityki Społecznej obowiązku prowadzenia ewidencji czasu pracy wymogło na przedsiębiorcach zmiany w funkcjonowaniu firm. Pomocą dla nich okazały się programy rejestrujące informacje na temat godzin pracy, przerw, nieobecności oraz wyjść prywatnych.
 Lubię to Odpowiadać
Zakaz lotów – Hiszpania wróci do kierunków dozwolonych 25. 9. 8:28 Zakaz lotów – Hiszpania wróci do kierunków dozwolonych
Rzeczpospolita
Rząd ma już projekt nowego rozporządzenia w sprawie zakazu lotów. Wyłącza on wszystkie kraje strefy Schengen, a to oznacza to, że od przyszłego tygodnia linie lotnicze będą mogły wznowić regularne loty do Hiszpanii.
 Lubię to Odpowiadać
Złota 44 i Pereca 11 specjalnie nie ucierpiały na pandemii 25. 9. 8:20 Złota 44 i Pereca 11 specjalnie nie ucierpiały na pandemii
Rzeczpospolita
Byliśmy otwarci na współpracę z naszymi najemcami. Jeżeli ktokolwiek miał problemy, siadaliśmy do stołu i je rozwiązywaliśmy - mówi Dariusz Węglicki, dyrektor zarządzający Catella Polska, gość programu Michała Niewiadomskiego.
 Lubię to Odpowiadać
Władze Krymu roztrwoniły całą pomoc Moskwy 25. 9. 8:12 Władze Krymu roztrwoniły całą pomoc Moskwy
Rzeczpospolita
Równowartość 6,4 miliarda złotych, które Moskwa przekazała na rozwój zajętego przez siebie Krymu, zostały przez urzędników roztrwonione, a cele, na które miały być przeznaczone - nieosiągnięte.
 Lubię to Odpowiadać
USA: Słabszy wzrost zamówień 25. 9. 8:00 USA: Słabszy wzrost zamówień
Rzeczpospolita
Zamówienia na dobra trwałego użytku wzrosły w USA w sierpniu o 0,4 proc. m./m., po wzroście o 11,7 proc. w lipcu. Średnia prognoz analityków mówiła o sierpniowej ich zwyżce o 1,5 proc.
 Lubię to Odpowiadać
Wypadek Anny Marii Anders. Ambasador przeszła operację 25. 9. 7:57 Wypadek Anny Marii Anders. Ambasador przeszła operację
Rzeczpospolita
Anna Maria Anders upadła przed uroczystościami na Monte Cassino z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy. Ambasador RP we Włoszech trafiła do szpitala, gdzie przeszła operację złamanej kości udowej.
 Lubię to Odpowiadać
Harley-Davidson porzuca największy rynek motocykli na świecie 25. 9. 7:36 Harley-Davidson porzuca największy rynek motocykli na świecie
Rzeczpospolita
Indie okazały się zbyt trudnym orzechem do zgryzienia dla kultowej marki.
 Lubię to Odpowiadać
Tokarczuk odmawia honorowego tytułu. „Nie będę elementem gry” 25. 9. 7:29 Tokarczuk odmawia honorowego tytułu. „Nie będę elementem gry”
Rzeczpospolita
Olga Tokarczuk, laureatka literackiego Nobla, poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że „nie może przyjąć” tytułu Honorowego Obywatela Dolnego Śląska. Tłumacząc swoją decyzję pisarka podkreśliła, że „nie chce stać się elementem gry”.
 Lubię to Odpowiadać
Duda: Liczba zakażeń będzie rosła do połowy października 25. 9. 7:28 Duda: Liczba zakażeń będzie rosła do połowy października
Rzeczpospolita
- Polska może spodziewać się dalszego wzrostu zakażeń koronawirusem do połowy października - powiedział prezydent Andrzej Duda podczas wizyty w Watykanie.
 Lubię to Odpowiadać
25. 9. 6:41 SN: nie można karać kibica za przenoszenie racy
Rzeczpospolita
Nie można karać kibica za przenoszenie racy, skoro karze podlega tylko jej przewóz - wynika z najnowszego wyroku Sądu Najwyższego.
 Lubię to Odpowiadać
25. 9. 6:30 Kaczyński rozbił bank na TikToku
Rzeczpospolita
Aż 1,4 mln wyświetleń zrobił hashtag, założony w chińskiej aplikacji TikTok przez prezesa PiS. W tym samym czasie rząd pracuje nad ustawą, mogącą zaszkodzić firmom technologicznym z Państwa Środka.
 Lubię to Odpowiadać
Zakaz lotów: jest nowa lista, a na niej 29 krajów 25. 9. 6:10 Zakaz lotów: jest nowa lista, a na niej 29 krajów
Rzeczpospolita
25 września 2020 r. pod obrady Rady Ministrów skierowany został projekt rozporządzenia w sprawie zakazów w ruchu lotniczym. Wrócić mają między innymi połączenia lotnicze do całej strefy Schengen. Zakazami zostanie objętych 29 krajów. Rozporządzenie będzie obowiązywało w dniach 30 września – 13 października.
 Lubię to Odpowiadać
Górnicy dogadali się z rządem. Jest porozumienie w sprawie pracy 25. 9. 5:37 Górnicy dogadali się z rządem. Jest porozumienie w sprawie pracy
Rzeczpospolita
Jest porozumienie między górniczymi związkami zawodowymi i delegacją rządową. Związkowcy informują, że udało się przeforsować m.in. gwarancje pracy dla górników do emerytury.
 Lubię to Odpowiadać
Rzym: Polak spadł na teren wykopalisk. Jest w ciężkim stanie 25. 9. 5:32 Rzym: Polak spadł na teren wykopalisk. Jest w ciężkim stanie
Rzeczpospolita
Polski turysta spadł z dużej wysokości na teren wykopalisk archeologicznych w Forum Augusta w Rzymie. Mężczyznę przetransportowano do szpitala, gdzie przebywa na oddziale intensywnej terapii.
 Lubię to Odpowiadać
25. 9. 5:31 Atak nożownika przy byłej redakcji "Charlie Hebdo"
Rzeczpospolita
Trzy osoby zostały dźgnięte nożem w pobliżu byłej redakcji tygodnika "Charlie Hebdo" w Paryżu.
 Lubię to Odpowiadać
MZ: Można zakazić się na ulicy. Będą nowe obostrzenia 25. 9. 4:09 MZ: Można zakazić się na ulicy. Będą nowe obostrzenia
Rzeczpospolita
- Z tymi wynikami trzeba się liczyć. My przewidujemy, że te wyniki będą się utrzymywać - mówił rzecznik Ministerstwa Zdrowia, Wojciech Andrusiewicz, komentując rekordową liczbę zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 wykrytych w Polsce w piątek.
 Lubię to Odpowiadać
Bortniczuk: Kaczyński? Bardziej arbiter niż przedszkolanka 25. 9. 4:02 Bortniczuk: Kaczyński? Bardziej arbiter niż przedszkolanka
Rzeczpospolita
- Jeżeli rzeczywiście pojawią się jakieś punkty sporne w obszarach bezpieczeństwa, to Jarosław Kaczyński z punktu widzenia swojej pozycji w obozie rządzącym, to żadna przedszkolanka bardziej arbiter - powiedział w programie "Onet Rano" poseł Porozumienia Kamil Bortniczuk.
 Lubię to Odpowiadać
Symptomy COVID? Ponad 80 proc. Brytyjczyków się nie izoluje 25. 9. 3:57 Symptomy COVID? Ponad 80 proc. Brytyjczyków się nie izoluje
Rzeczpospolita
Ponad 80 proc. mieszkańców Wielkiej Brytanii nie stosuje się do wymogu samoizolacji po pojawieniu się u nich symptomów COVID-19 lub przy kontakcie z osobą zakażoną koronawirusem - wynika z badania przeprowadzonego przez naukowców z King's College London.
 Lubię to Odpowiadać
25. 9. 3:50 Gigant e-handlu rzuca wyzwanie. Powstanie "Netflix dla gier”
Rzeczpospolita
Amazon ogłosił, że planuje uruchomić usługę subskrypcji gier wideo online. Kierujący koncernem Jeff Bezos liczy, że taki swoisty Netflix dla graczy będzie stanowił przeciwwagę dla podobnych usług Microsoftu (xCloud) i Google (Stadia).
 Lubię to Odpowiadać
Sobolewski: Kaczyński nie musi konsultować tego z Dudą 25. 9. 3:50 Sobolewski: Kaczyński nie musi konsultować tego z Dudą
Rzeczpospolita
- Przy całym szacunku do pana prezydenta, ale to pan prezes nie potrzebuje konsultować takich spraw z panem prezydentem - mówił o wejściu Jarosława Kaczyńskiego do rządu przewodniczący Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski.
 Lubię to Odpowiadać
Nieoficjalnie: Nowa umowa koalicyjna - w sobotę o 12 25. 9. 3:19 Nieoficjalnie: Nowa umowa koalicyjna - w sobotę o 12
Rzeczpospolita
W sobotę około południa ma dojść do podpisania nowej umowy koalicyjnej między PiS, Porozumieniem a Solidarną Polską - podaje nieoficjalnie Polsat News.
 Lubię to Odpowiadać
25. 9. 2:57 Policjant zastrzelony w Londynie. Napastnik w szpitalu
Rzeczpospolita
Brytyjski policjant został zastrzelony przez mężczyznę, którego przetrzymywano na posterunku w południowym Londynie - poinformował Scotland Yard.
 Lubię to Odpowiadać
Ryczałt za firmowe auto obejmuje też paliwo 25. 9. 2:46 Ryczałt za firmowe auto obejmuje też paliwo
Rzeczpospolita
Ryczałtowo określona wartość nieodpłatnego świadczenia w zakresie używania przez pracowników aut firmowych obejmuje ponoszone przez pracodawcę koszty związane z utrzymaniem i ogólnym użytkowaniem samochodu, przykładowo paliwo, ubezpieczenie, wymianę opon, bieżące naprawy, okresowe przeglądy – wyjaśnił w najnowszej interpretacji ogólnej minister finansów.
 Lubię to Odpowiadać
25. 9. 2:29 "Nie rekomendowałbym, by z epidemią walczył Kaczyński"
Rzeczpospolita
Decyzja o testowaniu (na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 - red.) tylko pacjentów objawowych była błędna - nie wiem co miała na celu. Większość zakażonych jest bezobjawowych - mówił w rozmowie z Jackiem Nizinkiewiczem poseł Porozumienia Andrzej Sośnierz.
 Lubię to Odpowiadać
Tajwan przeprowadza testy rakietowe 25. 9. 2:13 Tajwan przeprowadza testy rakietowe
Rzeczpospolita
Tajwan przeprowadził testy rakietowe na wschodnim i południowym wybrzeżu po tym jak w ostatnich dniach, w pobliżu wyspy, ćwiczenia przeprowadziła chińska armia.
 Lubię to Odpowiadać
CBA zatrzymało sześć osób związanych z klubem sportowym 25. 9. 1:57 CBA zatrzymało sześć osób związanych z klubem sportowym
Rzeczpospolita
Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali sześć osób powiązanych z funkcjonowaniem jednego z klubów sportowych z Katowic. Śledztwo dotyczy obniżenia podatku VAT na łączną kwotę ponad 5 milionów złotych.
 Lubię to Odpowiadać
25. 9. 1:56 Hiszpania: 30 z 41 członków chóru zakażonych po próbie
Rzeczpospolita
Co najmniej 30 z 41 członków chóru The River Troupe Gospel zakaziło się koronawirusem po próbach odbywanych w sali, w której cyrkulacja powietrza była niewielka - informują lokalne władze.
 Lubię to Odpowiadać
W Europie spadki w rejestracjach samochodów ciężarowych 25. 9. 1:43 W Europie spadki w rejestracjach samochodów ciężarowych
Rzeczpospolita
Z dużych rynków odbicie zanotowano tylko we Włoszech i Hiszpanii.
 Lubię to Odpowiadać
Indie: Piąty dzień z mniej niż 90 tysiącami zakażeń 25. 9. 1:24 Indie: Piąty dzień z mniej niż 90 tysiącami zakażeń
Rzeczpospolita
W Indiach w ciągu doby wykryto 86052 zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 - to piąty dzień z rzędu, gdy w Indiach wykrywanych jest mniej niż 90 tysięcy zakażeń na dobę - informuje indyjski resort zdrowia.
 Lubię to Odpowiadać
Prokurator z Gdańska nie straciła immunitetu 25. 9. 1:14 Prokurator z Gdańska nie straciła immunitetu
Rzeczpospolita
Śledcza R. miała zniesławić koleżankę po fachu. Pełnomocnik pokrzywdzonej wnosił o uchylenie immunitetu. Izba Dyscyplinarna SN nie wyraziła na to zgody.
 Lubię to Odpowiadać
Kaczyński wicepremierem i koordynatorem? 25. 9. 1:12 Kaczyński wicepremierem i koordynatorem? "Premier jest za"
Rzeczpospolita
"Wzmocnieniem" nazwał potencjalne wejście Jarosława Kaczyńskiego do rządu w roli wicepremiera przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów Łukasz Schreiber.
 Lubię to Odpowiadać
25. 9. 1:10 Kim Dzong Un przeprasza Koreę Południową
Rzeczpospolita
Korea Północna wyraziła w piątek żal z powodu śmierci południowokoreańskiego urzędnika zajmującego się rybołówstwem. Swoje przeprosiny przekazał przywódca Kim Dzong Un.
 Lubię to Odpowiadać
Uwłaszczenie będzie naprawdę powszechne 25. 9. 0:15 Uwłaszczenie będzie naprawdę powszechne
Rzeczpospolita
Przekształcenie użytkowania wieczystego obejmie także grunty pod drogami, parkingami czy placami zabaw. Do tej pory nie udało się tego zrobić.
 Lubię to Odpowiadać
25. 9. 0:10 Aptekarz niezależny i z klauzulą sumienia
Rzeczpospolita
Po uchwaleniu ustawy o zawodzie farmaceuty, nad którą pracuje sejmowa podkomisja, trudno będzie kupić w aptece środki antykoncepcyjne.
 Lubię to Odpowiadać
W którym kraju Europy pracuje się najkrócej na nowy samochód? 25. 9. 0:04 W którym kraju Europy pracuje się najkrócej na nowy samochód?
Rzeczpospolita
Według badania Eurostatu, przytoczonego przez IBRM Samar Irlandczyk na statystycznego Volkswagena Golfa pracuje pół roku, a Bułgar aż 4 lata. Jak długo trzeba na niego pracować w Polsce?
 Lubię to Odpowiadać
górę

Data ustawienia

Dziś jest Poniedziałek, 19. października 2020

+ 1 -
+ 1 -
+ 2016 -

Blisko

Ta witryna internetowa wykorzystuje pliki cookie. Pozostając na witrynie i akceptując niniejszą politykę, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie przez nas z plików cookie zgodnie z warunkami niniejszej polityki.

Kontynuować